Psichologija. MBTI charakterio testas

Paprastai aš nelinkęs į psichologines savianalizes ar šiaip kokių testų pildymą. Bet šį kartą testą man pasiūlė žmogus, kuriuo labai pasitikiu, tad pabandžiau. Kad tai testas nustatyti Jungo tipams, sužinojau jau vėliau, kai eilinį kartą savo erudiciją pademonstravo Fuego :)

Klausimų ~70, todėl reikia kokio pusvalandžio atsakymams. Nors man į daugelį klausimų norėjosi atsakyti “Taip/ne, jeigu…“, tačiau rezultatas gavosi artimas realybei. Šį testą galima atlikti ir ne tik už save, o ir už kitus, jei tik gerai pažįstate. Gal atrasite kažką naujo.

Aš jau žinau keleto draugų (-ių) Jungo tipus – tas keturias raideles, simbolizuojančias tipą. Žinosiu, kaip su jais elgtis :) Tikiu, kad kiekvienas mūsų yra gerokai besiskiriantis nuo kitų ir kažkokių griežtų rėmų nustatyti negalima, tačiau gal kažkas naujo atkreips jūsų dėmesį :)

Reklama

2 comments so far

  1. Fuego on

    “Nors man į daugelį klausimų norėjosi atsakyti “Taip/ne, jeigu…” “

    Jei būtum atidžiau daręs testą, būtum pastebėjęs, kad kai kurie klausimai kartojasi, tik šiek tiek pakeista formuluotė. Jie ir leidžia pasirinkti viena kartą „taip“, kitą kartą „ne“. Pagal tai ir procentai nustatomi, manyčiau :)

  2. Blynas on

    Pastebėjau, jegu ką :) Tik nesusiejau šių dviejų dalykų. Taip pat nepamenu, ar tie klausimai, kurie kartojasi, yra būtent tie, į kuriuos norėjau atsakyti “taip/ne, jeigu… “ :)


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: